Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  ПН-ПТ: 08:30 - 17:30

  ВАКАНСІЇ ВОДІЯ

  Нашим претендентам ми пропонуємо офіційну, високооплачувану роботу у великих транспортних компаніях Європи

  УМОВИ / ВИМОГИ / ПОСЛУГИ

  Наша компанія пропонує не лише повний супровід в процесі працевлаштування, а й професійну допомогу в оформленні документів

  КОНТАКТИ

  Україна, 04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 2А +380 44 39 39 009

  Робота водія-міжнародника – вельми перспективна і затребувана професія. На жаль, сьогодні наша країна переживає не найкращий час, стало вкрай складно відшукати стабільну, а найголовніше, високооплачувану роботу. Тому безліч українців випробовують своє щастя за кордоном. Ми пропонуємо працевлаштування водіїв-міжнародників в одній з найбільших компаній Європи.

  Робота водія-міжнародника в Європі – це чудова можливість об’їздити світ і добре заробити. Перспективи професії очевидні. Вакансії водія-міжнародника приваблюють людей, які гостро відчувають жагу до пригод, і тих, хто вважає дорогу способом свого життя.

  Але важливо відзначити, що просто так влаштуватися на таку відповідальну посаду, як водій-міжнародник, не вийде. Необхідно мати достатній досвід водіння, а також знадобляться права категорії СЕ.

  У водіїв з великим досвідом проблем з працевлаштуванням виникнути не повинно, але що робити новачкові, щоб робота водія-далекобійника в Києві дісталася саме йому?

  В першу чергу, потрібно відкрити права категорії СЕ водійських прав. Потім, щоб робота водія-далекобійника по Україні дісталася вам, потрібно отримати хоча б мінімальний досвід водіння вантажних автомобілів з напівпричепом. Зробити це можна кількома способами:

  • Освоїти курси: водій-далекобійник – це робота, яка передбачає багато практики.
  • Для початку можна попрацювати не на фурі, а на вантажівці вантажопідйомністю 5-10 тонн, а потім влаштуватися на стажування для отримання необхідної практики в будь-яку велику транспортну компанію.
  • Також допоможе робота водієм-міжнародником в Києві.

  Важливо пам’ятати, що робота водія в Європі вимагає великого досвіду і величезної відповідальності. Якщо робота водія-міжнародника вже ваша, далі вам залишиться лише набратися навичок. Також потрібно буде отримати всі необхідні документи, в перелік яких входить:

  • карта водія для цифрового тахографа (чіп-карта);
  • сертифікат, що свідчить про наявність професійної компетенції (код 95, в разі роботи в Європейській компанії виходить в країні реєстрації транспортної компанії);
  • за потребою – посвідчення ADR (дозвіл на перевезення небезпечних вантажів).

  Маючи хоча б один рік практики, яку пропонує робота водієм в Києві, а також зібравши всі перераховані вище документи, ви вже можете сміливо претендувати на працевлаштування в Європі.

  ПРО КОМПАНІЮ

  Компанія «Нарвіс» – була заснована в місті Києві на початку 2014 року як агентство з працевлаштування українських громадян за кордоном. Незважаючи на молодий вік, наше підприємство вже встигло зарекомендувати себе як надійний партнер і відповідальний агент на ринку працевлаштування, що підтверджується наявністю державної ліцензії на цей вид діяльності та договорами з провідними Європейськими компаніями.

  Агентство «Нарвіс» спеціалізується на працевлаштуванні водіїв міжнародних перевезень – далекобійників з категорією СЕ. Взаємовигідна співпраця, а також комфорт і впевненість здобувачів в нашій роботі, є пріоритетами діяльності агентства «Нарвіс».

  БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ