Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Центральний офіс

ГРАФІК РОБОТИ ТОВ “НАРВІС”

ПН-ПТ: 08:30-17:30

СБ-ВС: ВИХІДНИЙ

Центральный офис

ТОВ «Нарвіс» / ТОВ «Нарвіс Плюс» / ТОВ «Агентство Нарвіс»

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, будинок 2а (3 поверх)

Від ст. м. Тараса Шевченка йти пішки 15 хвилин.

НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ:

067 46 46 990
067 46 46 991
067 46 46 992
067 35 474 35
050 38 020 88
050 38 070 88
044 39 39 009
Roman

Роман Толстіков

Директор

  • roman.tolstikov@narvis.ua
  • roman.narvis
Artboard 1

Вікторія Омельченко

Головний бухгалтер

  • viktoriia.omelchenko@narvis.ua
  • Viktoriia Omelchenko
Olha

Ольга Ковальова

Керівник групи

  • olga.kovalova@narvis.ua
  • olga.narvis
лина

Ліна Дідович

Старший менеджер з персоналу

  • lina.didovych@narvis.ua
  • Lina Didovych
Korol

Андрій Король

Менеджер з відбору водіїв

  • andrei.korol@narvis.ua
  • andrei.narvis
Katia-D

Катерина Дуб

Менеджер з персоналу

  • kateryna.dub@narvis.ua
  • Kateryna Dub
Olena

Альона Тищук

Менеджер з персоналу

  • alona.tyshchuk@narvis.ua
  • Alena Tyshchuk
Yuliia

Юлія Орлова

Менеджер з персоналу

  • yulia.orlova@narvis.ua
  • Yuliia Orlova
Elena

Олена Кулик

Менеджер з персоналу

  • olеna.kulyk@narvis.ua
  • Olena Kulyk
Sasha

Олександра Гущик

Менеджер з персоналу

  • oleksandra.hushchyk@narvis.ua
  • Oleksandra Hushchyk
kateryna.makarevych@narvis

Катерина Макаревич

Менеджер з персоналу

  • kateryna.makarevych@narvis.ua
  • Kateryna Makarevych
Artboard 1

Олена Дяченко

Менеджер з персоналу

  • olena.diachenko@narvis.ua
  • Olena Diachenko
Напишіть нам
Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.