Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    ПН-ПТ: 08:30 - 17:30

    Центральний офіс

    ГРАФІК РОБОТИ ТОВ “НАРВІС”

    ПН-ПТ: 08:30-17:30

    СБ-ВС: ВИХІДНИЙ

    Центральный офис

    ТОВ «Нарвіс» / ТОВ «Нарвіс Плюс» / ТОВ «Агентство Нарвіс»

    04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, будинок 2а (3 поверх)

    Від ст. м. Тараса Шевченка йти пішки 15 хвилин.

    Roman

    Роман Толстіков

    Директор

    • roman.tolstikov@narvis.ua
    • roman.narvis
    Artboard 1

    Вікторія Омельченко

    Головний бухгалтер

    • viktoriia.omelchenko@narvis.ua
    • Viktoriia Omelchenko
    Olha

    Ольга Ковальова

    Керівник групи

    • olga.kovalova@narvis.ua
    • olga.narvis
    Screenshot_5

    Аліна Ліліпу

    Менеджер з персоналу

    • alina.lilipu@narvis.ua
    • Alina Lilipu
    Yuliia

    Юлія Орлова

    Менеджер з персоналу

    • yulia.orlova@narvis.ua
    • Yuliia Orlova
    Elena

    Олена Кулик

    Менеджер з персоналу

    • olеna.kulyk@narvis.ua
    • Olena Kulyk
    Sasha

    Олександра Гущик

    Менеджер з персоналу

    • oleksandra.hushchyk@narvis.ua
    • Oleksandra Hushchyk
    kateryna.makarevych@narvis

    Катерина Макаревич

    Менеджер з персоналу

    • kateryna.makarevych@narvis.ua
    • Kateryna Makarevych
    MicrosoftTeams-image (7)

    Галина Тихомирова

    Адміністратор
    • halyna.tykhomyrova@narvis.ua
    • Halyna Tykhomyrova
    Screenshot_15

    Наталія Гуменюк

    Менеджер з персоналу
    • nataliia.humeniuk@narvis.ua
    • Nataliia Humeniuk
    Korol

    Андрій Король

    Менеджер з відбору водіїв

    • andrei.korol@narvis.ua
    • andrei.narvis
    Напишіть нам

      Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.