Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    ПН-ПТ: 08:30 - 17:30

    ПРО КОМПАНІЮ

    Компанія «Нарвіс» – була заснована в місті Києві на початку 2014 року як агентство з працевлаштування українських громадян за кордоном. Незважаючи на молодий вік, наше підприємство вже встигло зарекомендувати себе як надійний партнер і відповідальний агент на ринку працевлаштування, що підтверджується наявністю державної ліцензії на цей вид діяльності та договорами з провідними Європейськими компаніями.

    Агентство «Нарвіс» спеціалізується на працевлаштуванні водіїв міжнародних перевезень – далекобійників з категорією СЕ. Взаємовигідна співпраця, а також комфорт і впевненість здобувачів в нашій роботі, є пріоритетами діяльності агентства «Нарвіс».

    Основними принципами роботи є прозорі та зрозумілі умови для претендентів, безкоштовне працевлаштування, комплексний сервіс і повний супровід кандидатів від заповнення анкети до від’їзду.

    narvis2
    narvis-plius-2
    narvis-agentstvo2
    me_transportas_mail
    trasis_mail

    Нашою головною цінністю та запорукою успіху компанії є дружний і згуртований колектив!

    ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС

    Roman

    Роман Толстіков

    Директор

    • roman.tolstikov@narvis.ua
    • roman.narvis
    Artboard 1

    Вікторія Омельченко

    Головний бухгалтер

    • viktoriia.omelchenko@narvis.ua
    • Viktoriia Omelchenko
    Olha

    Ольга Ковальова

    Керівник групи

    • olga.kovalova@narvis.ua
    • olga.narvis
    Korol

    Андрій Король

    Менеджер з відбору водіїв

    • andrei.korol@narvis.ua
    • andrei.narvis
    Yuliia

    Юлія Орлова

    Менеджер з персоналу

    • yulia.orlova@narvis.ua
    • Yuliia Orlova
    Elena

    Олена Кулик

    Менеджер з персоналу

    • olеna.kulyk@narvis.ua
    • Olena Kulyk
    Sasha

    Олександра Гущик

    Менеджер з персоналу

    • oleksandra.hushchyk@narvis.ua
    • Oleksandra Hushchyk
    kateryna.makarevych@narvis

    Катерина Макаревич

    Менеджер з персоналу

    • kateryna.makarevych@narvis.ua
    • Kateryna Makarevych
    Galina

    Галина Тихомирова

    Адміністратор

    • halyna.tykhomyrova@narvis.ua
    • Halyna Tykhomyrova
    Screenshot_15

    Наталія Гуменюк

    Менеджер з персоналу

    • nataliia.humeniuk@narvis.ua
    • Nataliia Humeniuk

    ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

    Olga-M

    Ольга Мацела

    Менеджер з персоналу

    • olha.matsela@narvis.ua
    • Olha Matsela
    юля

    Юлія Жуковська

    Менеджер з персоналу

    • yuliia.zhukovska@narvis.ua
    • Yuliia Zhukovska
    настя

    Анастасія Ліхоша

    Менеджер з персоналу

    • anastasiia.likhosha@narvis.ua
    • Anastasiia Likhosha