Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  ПН-ПТ: 08:30 - 17:30

  Правила навантаження

  Через неправильне кріплення вантажу відбувається багато аварій. Сила удару, в залежності від ситуації (дорожніх умов і реакції водія), може діяти в трьох напрямках: при гальмуванні – вперед, прискорюючи хід – назад, на поворотах – в протилежну сторону повороту. Передня сила удару може досягати 0.8 від сили ваги всього вантажу, виміряної деканьютонамі (dаN). Сили, що діють назад і з одного боку в інший, складають близько 0,5 потужності від сили ваги всього вантажу (dаN).

  Відповідно до директиви ЄС ЕN 12195, для кріплення вантажу сила, спрямована в бік руху транспортного засобу, повинна становити 80 відсотків від всієї ваги (маси) вантажа сили. Через ті самі сили, що діють на задню та бічні сторони кузова, сила кріплення вантажу в цих напрямках повинна становити не менше ніж 50 відсотків його ваги (маси) сили.

  Перед відправкою в рейс водій зобов’язаний перевірити, чи знаходиться транспортний засіб у справному стані, чи правильно і безпечно він завантажений.

  Укладання і кріплення вантажу

  • Вантаж повинен бути покладений таким чином, щоб не закривав огляд водієві і не заважав керуванню транспортним засобом.
  • Вантаж повинен бути покладений таким чином, щоб його вага найбільш рівномірно була розподілена на колеса однієї осі, а також щоб була цілеспрямовано розподілена між осями. Вантаж повинен бути покладений, наскільки це можливо, рівномірно по всій площі підлоги вантажного відділу.
  • У транспортних засобах з керованими колесами не менше 20% загальної ваги транспортного засобу має припадати на ці колеса.
  • Вантаж повинен кріпитися таким чином, щоб він нічого не пошкодив, не створював ні для кого небезпеки, не волочився по дорозі, не падав з транспортного засобу і не створював зайвого шуму. Те ж саме стосується ланцюгів, канатів, тентів або інших засобів кріплення. У разі транспортування панелей, ширина яких перевищує ширину платформи для перевезення вантажів, необхідно використовувати піраміди для перевезення вантажів в похилому положенні, щоб вантаж не виступав за межі габаритів транспортного засобу.
  • Вантаж повинен кріпитися шляхом силового замикання, блокування чи прив’язування, або шляхом комбінації цих методів. Вантаж може фіксуватися і іншим способом, якщо при розрахунку або проведенні практичних випробувань можна довести, що використання даного методу відповідає висунутим цією статтею вимогам.

  Більш детальну інформацію про кріплення вантажів можна знайти в «Настанові з належної європейської практики укладання вантажів під час автомобільних перевезень» (European Best Practice Guidelines on Cargo securing for Road Transport).

  http://ec.europa.eu/transport/road_safety/vehicles/doc/cargo_securing_guidelines_en.pdf

  Укладання європіддонів (1200X800 мм) в причепі тягача (загальна місткість - 33 піддони)

  Укладання промислових піддонів (1200 × 1000 мм) в причепі тягача (загальна місткість - 26 піддонів)