Якщо Вас цікавлять питання працевлаштування, будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами та проконсультуємо БЕЗКОШТОВНО
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  ПН-ПТ: 08:30 - 17:30

  ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ЩОДО КАНДИДАТІВ

  Представляючи вказану в полях інформацію/або надсилаючи резюме (CV), даю згоду на те, щоб персональні дані, зазначені в моєму резюме та його додатках, включаючи, крім іншого, ім’я, прізвище, дату народження, фотографію, адресу, номер телефону, адресу ел. пошти, освіту, знання іноземних мов, додаткове навчання, права водія, колишній досвід роботи (назва підприємства, посада, періоди роботи), ТОВ «Нарвіс» (код юридичної особи 39113548), ТОВ «Агентство Нарвіс» (код юридичної особи 41982086), ТОВ “Нарвіс Плюс” (код юридичної особи 41241120), адреса вул. Новокостянтинівська 2А, Київ, адреса ел. пошти info@narvis.ua обробляли з метою відбору працівників.

  Я розумію, що право доступу до персональних даних можуть мати підприємства, які здійснюють обслуговування інформаційних систем, що діють від імені ТОВ «Нарвіс», ТОВ «Агентство Нарвіс» або ТОВ «Нарвіс Плюс» як власника даних. Я розумію, що мої особисті дані можуть бути розкриті третім особам, керуючись вимогами правових актів.

  Я поінформований про те, що, звернувшись до ТОВ «Нарвіс», ТОВ «Агентство Нарвіс», ТОВ «Нарвіс Плюс» та представивши документ, що засвідчує особу, або за допомогою електронних зв’язків у порядку, встановленому правовими актами, що дозволяють належним чином ідентифікувати особу, яка підтвердила тотожність своєї особи, маю право:

  • ознайомитися зі своїми персональними даними, у тому числі і з отримувачами даних, яким передані персональні дані;
  • вимагати виправлення своїх невірних, неповних, неточних персональних даних;
  • вимагати обмеження дій щодо обробки даних (за винятком зберігання) або видалення даних (якщо відкликаю свою згоду);
  • право на переносимість даних (отримувати персональні дані від ТОВ “Нарвіс”, ТОВ “Агентство Нарвіс”, ТОВ “Нарвіс Плюс” або просити передати мої персональні дані зазначеному власнику даних);
  • право не давати згоди на обробку персональних даних.

  Я поінформований (-а) про те, що мої персональні дані зберігатимуться 1 рік з моменту їх отримання або моєї участі у співбесіді на роботу, а у разі вираження окремої згоди будуть оброблятися 5 (п’ять) років після закінчення календарного року, в якому дано згоду з метою отримання пропозицій про вільні робочі місця в майбутньому. Додатковою правовою підставою для 5-річного (п’ять років) терміну зберігання персональних даних є письмова згода особи.

  Я поінформований про те, що при виникненні питань або скарг з обробки персональних даних я можу звернутися до ТОВ «Нарвіс», ТОВ «Агентство Нарвіс», ТОВ «Нарвіс Плюс» за адресою ел. пошти info@narvis.ua, а також зі скаргами можу звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська 21/8, 01008, Київ; тел. 0800-50-17-20, ел. пошта: hotline@ombudsman .gov.ua).

  Я також проінформований про те, що маю право в будь-який час відкликати свою згоду повністю або частково, направивши прохання до ТОВ «Нарвіс», ТОВ «Агентство Нарвіс», ТОВ «Нарвіс Плюс» за ел. поштою info@narvis.ua. Я розумію, що це може стати на заваді отриманню актуальних пропозицій про роботу.

  Детальну інформацію щодо обробки Ваших персональних даних можете отримати, написавши ел. поштою info@narvis.ua.